Gadżety, które powinien mieć każdy kibic

1978

To już w tym roku. Olimpiada w Rio 2016. Tym razem udało Ci się przekonać szefa do tego aby dał Ci urlop na dwa tygodnie. Zastanawiasz się w jaki sposób masz wykorzystać ten czas. Jedni zamierzają oglądać igrzyska olimpijskie przed ekranem telewizora, inni słuchać w radiu a Ty w tym roku zdecydowałeś się na coś innego a mianowicie pojechać do stolicy Brazylii – Rio i zacząć kibicować.

Czy sam wyjazd jako kibic na igrzyska olimpijskie to już wszystko? Oczywiście, że NIE! Musisz pokazać to, że jesteś prawdziwym kibicem i patriotą. Co w tym celu musisz zrobić? Przede wszystkim pomyśl o tym aby zainwestować w uniwersalne gadżety. Zdecyduj się na to, że twój pobyt w Rio będzie udany i wszystkich innym osobom z innych krajów – np. Niemiec, Brazylii, Chin pokażesz to iż jesteś w stanie się świetnie bawić i kibicować.

Gadżet numer jeden dla kibica to z pewnością szalik! Jest on na pewno uniwersalny ponieważ możesz go zabrać ze sobą wszędzie bez względu na dyscyplinę sportu. Sposób w jaki będziesz w nim kibicował to albo ubranie go na szyję lub wymachiwanie w nim razem z innymi kibicami np. w czasie meczu piłki siatkowej. Dlaczego warto postawić na taki gadżet? Jego bardzo duża uniwersalność powinna Cię do niego przekonać – ma on szerokie zastosowanie ponieważ oprócz tego, że wybierzesz się z nim na mecz piłki nożnej to także będziesz mógł go zabrać na RIO i dopingować siatkarzy mając taki gadżet.

Gadżet numer dwa to koszulka kibica. W jaki sposób pokażesz innym np. na stadionie, że jesteś prawdziwym kibicem? Koszulka kibica to będzie idealny gadżet. Zdecyduj się na to iż na plecach będziesz miał swoje nazwisko lub na odwrocie t-shirta pojawi się godność twojego ulubionego piłkarza lub siatkarza. Wybór wzoru koszulki wyłącznie tylko od Ciebie. Jeśli zależy Ci na tym aby mieć coś klasycznego to pomyśl o tym aby ubrać t-shirt w barach bieli i czerwieni. To co przemawia za wyborem tego gadżetu to wszechstronność tego zastosowania. Koszulkę ubierzesz zarówno na mecz piłki nożnej, siatkowej ale także będzie Ci pasować do strefy kibica kiedy na następne igrzyska nie pojedziesz i będziesz oglądał je u siebie w domu.

Gadżet numer trzy, który uzupełni koszulkę oraz szalik to na pewno malunek barw flagi polskiej na policzkach. Pokaż, że jesteś prawdziwy kibic. Nie musisz się decydować na to, że obmalujesz się prawdziwą farbą koloru białego i czerwonego. Zamiast tego wybierz gadżet, który po meczu szybko zmyjesz. W taki sposób podkreślisz swoje zaangażowanie i oddanie jako wierny kibic barwom polskiej drużyny. Dla kogo to jest przeznaczone? Oczywiście dla prawdziwego fana polskiej reprezentacji. Wybór dyscypliny w tym przypadku jest obojętny. Zarówno z barwami bieli i czerwieni możesz się pojawić na stadionie piłkarskim lub na hali. Możesz w taki sposób kibicować siatkarzom, koszykarzom lub piłkarzom ręcznym.

Wykorzystaj nadchodzący czas igrzysk olimpijskich do tego aby tak naprawdę wspomóc biało czerwonych. Oczywiste jest to, że to Ty nie wygrasz złota olimpijskiego za nich ale w pewnym stopniu ubierając szalik, koszulkę lub malując policzki w kolorze flagi narodowej dołożysz kawałek do osiągnięcia zwycięstwa.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here